logo

Druki specjalistyczne dla salonu kosmetycznego

admin Gabinet 9 czerwca 2022 0
post-image

Elegancko zaaranżowane druki dla specjalistów z branży kosmetycznej. Zaskoczą cię użytecznością i estetycznym wykonaniem. Drukowane na lekkim, ale wytrzymałym papierze, dobrze prezentują się w firmowym segregatorze lub w imiennych teczkach Twoich klientów.

Dlaczego warto zamawiać?

Unikatowa forma, dostępna tylko w wybranych punktach obsługi salonów urody. U nas nabiera wyglądu spójnego z resztą twoich materiałów reklamowych. Istnieje możliwość zaprojektowania druku specjalistycznego od początku, dodanie do niego logo Twojego salonu lub zastosowanie kolorystyki odpowiadającej stosowanej identyfikacji wizualnej, to wszystko masz na wyciągnięcie ręki!

Bez pakietu druków specjalistycznych niemożliwe jest prowadzenie rzetelnej i bezpiecznej obsługi Twojego klienta. Karta pacjenta, protokoły zabiegowe itd. muszą zagościć w każdym gabinecie stawiającym przede wszystkim na profesjonalizm.

Uwagi i sugestie

  • Zacznij od podstawowych form druków, a potem sukcesywnie powiększaj własną, profesjonalna kartotekę!
  • Pamiętaj, że będą ci one potrzebne już przy obsłudze pierwszego klienta.
  • Traktuj je jako bardzo ważne dokumenty, na nich zapisujesz wiele istotnych informacji dotyczących zdrowia i preferencji twoich klientów, dane te są poufne i delikatne. Nie mogą być udostępnione niepowołanym osobom.

Napisz nam co o tym myślisz

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności

business 834935 1280

Reklama zewnętrzna – pokaż się innym z klasą