Beauty Partners

Marzysz o tym, by kontur Twoich ust był wyrównany, a wargi wyglądały perfekcyjnie przez całą dobę? Chcesz podkreślić ich naturalny kolor lub dodać twarzy wyrazistości, sięgając po intensywną barwę, która pozostanie na ustach przez długi czas? Jeśli tak, makijaż permanentny ust to propozycja właśnie dla Ciebie. W Beauty Partners Omelańczuk & Frankiewicz wykonamy go, zwracając uwagę na każdy detal.

Dlaczego warto wykonać makijaż permanentny ust u nas?

  • Jesteśmy zespołem ekspertów w dziedzinie piękna. Doświadczenie owocuje profesjonalizmem pracy oraz troską o nawet najmniejszy detal.
  • W kwestii doboru kosmetyków i kosmeceutyków nie uznajemy kompromisów. Pracujemy wyłącznie na produktach uznanych marek – skutecznych i bezpiecznych dla Ciebie.
  • Podczas wizyty możesz liczyć na indywidualne podejście do Twoich potrzeb. Gdy chodzi o makijaż permanentny ust oznacza to, że przeanalizujemy Twoje potrzeby, pod lupę weźmiemy kształt ust czy naturalny odcień czerwieni wargowej i doradzimy, jaki makijaż będzie najkorzystniejszy dla Twojej urody.
  • Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientek, ale i w najnowsze trendy kosmetyczne. Możesz więc liczyć na to, że wykonany makijaż permanentny ust będzie nie tylko trwały i dopasowany do Ciebie, ale i zgodny z obowiązującą modą.

By umówić się na wykonanie makijażu permanentnego ust lub innego zabiegu kosmetycznego – skontaktuj się z naszym salonem. Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo lub osobiście. Przyjdź i przejdź prawdziwą metamorfozę!

Metoda : kontur, kontur z cieniowaniem, efekt pomadki.